United Services Türkiye Operasyonlarına Başladı

View More: http://deathtothestockphotollc.pass.us/dttsp

1965 yılında Amerika’da kurulan ve 2014′te Türkiye operasyonlarına başlayan United Services, kurumsal firmaların outsource edebilecekleri tüm servisler ile bütün hizmetleri entegre bir çözüm altında birleştirir. Sunduğu hizmet ve servisler ile kurumsal firmalar için yönetimi kolaylaştırır, giderleri azaltır ve kaynakların en etkin şekilde kullanımını tesis eder.

Hizmetleri entegre edebilme yeteneği, maliyet bazlı, etkin iş akışlarının ve yüksek kalitedeki hizmetin anahtarıdır. Bu, müşteri için kurum içerisinde maliyet verimliliği yaratır ve müşterinin taleplerine dayanan Hizmet Sözleşmeleri (SLA) ile de uyumludur. United Services; operasyonlarını, hizmetlerin, kesintisiz bir şekilde çalışanlarla, süreçlerle ve sistemlerle bütünleştirilerek sunulduğu entegre bir model aracılığyla gerçekleştirir.

United Services Türkiye, kurumsal müşterilerinin gereksinimlerine göre çeşitli şekillerde kombine edilebilen, her firmanın kendi yapısına özel geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Esnek, şeffaf ve ihtiyaca yönelik çözümler yaratmak, kurumların değişen ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler sunmak United Services’ın temel misyonudur.